📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Rakouská společnost Clawgear se specializuje na sortiment taktického a outdoorového oblečení a vybavení. A jde jí to dobře – její sortiment totiž patří k tomu nejlepšímu, co je v Evropě k dispozici. To se týká i jejího výběru nákrčníků.

Nákrčníky rakouské značky Clawgear jsou ideální volbou do chladného a nepříznivého počasí. Jedná se o kousky ochranného oblečení, které mají všestranné využití. Často je totiž můžete používat jako různé doplňky pro ochranu různých částí těla. Můžete je tak nosit nejen jako nákrčník, ale také jako šátek, šálu, čepici nebo třeba potítko na ruku. Případně se dají zkombinovat s dalším materiálem pro vytvoření improvizované dlahy, respektive poskytnutí improvizované první pomoci v terénu, i když je samozřejmě vždy lepší mít s sebou i profesionálnější vybavení lékárničky.

A ve chvíli, kdy nákrčníky Clawgear plní svůj původní účel, jsou díky použitým materiálům nastavené přesně tak, aby byly maximálně hřejivé a pohodlné. Jsou lehké a snadno sbalitelné, takže je v batohu prakticky ani neucítíte. Skvěle tak doplňují další outdoorovou a taktickou výstroj od Clawgear v naší nabídce. K té patří například taktické a bojové opasky, univerzální pouzdra nebo cviční střelivo.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál