📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Rigad.cz zřizuje petiční místo pro akci PeticeZbrane.cz

13. března 2017AktualityHájek PetrDoba čtení 2 minutyPřečteno: 1331x

Moderní člověk žijící v naší zemi si často ani neuvědomuje, jaké máme štěstí. Ještě pořád je u nás aktivní a platný poměrně kvalitní zbraňový zákon a stav, kdy nejsou nijak omezovány zbraně fyzického rázu (nože, meče, nunchaku, katany, ...). V řadu EU zemí, kde bychom to paradoxně ani nečekali, často panují v této věci vysloveně směšné zákony (kupříkladu v Německu je nelegální nunchaku, v jiných zemích je zase běžný „pepřák“ na psy brán jako „zákeřná zbraň pouze pro Policii“) atd. atd.

PeticeZbrane.cz

Takže, jak se proti takovýmto ujetým, ba praštěným omezujícím zákrokům na naše svobody bránit? Jedině příslušnou peticí!

Jelikož české právní systémy neuznávají petice v elektronické formě, nezbývá, nežli svůj názor vyjádřit v petici tradiční, papírovou a s podpisem. Mezi místa dnes aktivně podporující aktivity webu i filozofie www.peticezbrane.cz se v těchto dnech zařadila i naše prodejna na adrese:

Rigad.cz
Antala Staška 603
513 01 Semily
(pěší, 50 m od Městeského úřadu Semily)

Pondělí - pátek:
9.00-12.00 13.00-17.00

Proto, pokud vám není lhostejná naše budoucnost, zvažte její podepsání prosíme…

Připomínáme, že to celé není jen o držení, nabývání a vlastnění zbraní, ale i o tom, že by se časem zálesákům klidně mohly zakázat mačety a „bowiáky“ (protože mají čepel přes 4“ přece!), vzduchovky by se zařízly ze 16 J na 4,5 J či 8 J (mají vzhled reálné zbraně!) a podobné akce.
 

Autor článku
Petr Hájek
Petr rád tráví čas v přírodě, obvykle jako turista. Rád zkouší nové věci z oblasti přežití a to nejen v přírodě, rád testuje nové produkty a objevuje nové značky, které vstoupí na trh s produkty pro přežití. Jeho životní krédo je: "I ten nejhorší den v lese je stále lepší jako ten nejlepší den v práci!".

Čtenáře dále zajímá