📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Vintage Industries® je oděvní značka, která vznikla v roce 1990 v Nizozemsku a je pořádně ambiciózní. Dnes vyrábí jak oblečení do města, tak pracovní oděvy. Z volnočasových oděvů vyrábí například i maskáčové kalhoty. Zásadou je pro tuhle společnost vytvářet kolekci, která je moderní, funkční a zároveň nadčasová. Záměrem je pak dodávat na trh tu nejlepší kvalitu za férovou a přiměřenou cenu s důrazem na detaily, jednoduchost i to, aby jednotlivé kousky zákazníkům padly jako ulité.

Maskáčové kalhoty Vintage Industries® zahrnují volnočasové modely klasického střihu a armádního stylu, které jsou funkční a také se dobře nosí. V nabídce výrobce seženete 100% bavlněné kalhoty, ať už v pohodlné keprové vazbě nebo v odolném Rip Stop provedení.

Jednotlivé modely maskáčových kalhot Vintage Industries® můžete nosit i s širokým opaskem, k dispozici jsou kovové zipy, patenty a knoflíky. Zipy jsou v některých případech od renomovaného výrobce YKK®. Od Vintage Industries® máme kromě kalhot také kraťasy a bermudy nebo třeba široký výběr bund.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál