📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

V roce 2001 se Dwight Aspinwall a Perry Dowst rozhodli, že něco udělají s těžkopádností vařičů a příslušenství, které byly tehdy na trhu. Zaměřili se především na milovníky outdooru a zálesáky, pro které založili firmu JETBOIL®. Záhy vyvinuli ucelené řešení s názvem Jetboil Personal Cooking System, které si v roce 2004 vysloužilo ocenění od časopisu Backpacker.

Při přípravě jídla v terénu potřebujete nejen vařiče, ale i nádobí, ve kterém budete svůj pokrm chystat. Pro tyto účely JETBOIL® nabízí jednotný systém, který sestává například z hrnce, pánve nebo celé sady na vaření. Díky tomuto vybavení si uvaříte skutečně kdekoliv. Důraz byl kladen hlavně na praktičnost, což znamená lehké a kompaktní provedení. Do varné nádoby při přenášení schováte například plynovou kartuš.

Jídlo si v hrncích a pánvích značky JETBOIL® připravíte a rovnou si ho z nich můžete i sníst. Připravované jídlo se díky nepřilnavému povrchu nepřipéká a nepřipaluje a použité technologie usnadňují zahřívání. Kromě nádobí a ešusů najdete v našem sortimentu produktů značky JETBOIL® ještě samotné vařiče, jimiž je výrobce proslulý, případně také jídelní příbory.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál