📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firmu JETBOIL® založili v roce 2001 Dwight Aspinwall a Perry Dowst, kteří podle svých slov reagovali na příliš těžkopádné vařiče, jež prý tehdy nabízeli jiní výrobci. Součástí jejich snahy byl tzv. Jetboil Personal Cooking System, ucelené řešení, které se stalo oblíbeným systémem pro vaření v přírodě. Dokonce natolik oblíbeným, že si v roce 2004 vysloužilo ocenění od magazínu Backpacker.

Příprava jídla v přírodě si kromě vařičů a dalšího příslušenství vyžaduje i něco, čím budete svůj pokrm jíst. Takže jídelní příbory. Ty v podání společnosti JETBOIL® jsou stejně praktické jako všechny ostatní produkty. Jsou například skládací, a tak při přepravě zabírají skutečně jen minimum prostoru. Navíc jsou velmi lehké, což se hodí ve chvíli, kdy v batohu počítáte každý gram.

Příbory značky JETBOIL® můžete využít nejen k samotné konzumaci, ale i k přípravě jídla v terénu. Odolávají totiž vysokým teplotám. Jsou vyrobeny s důrazem na přírodu (neobsahují například ftaláty) a kompatibilní s vařiči značky JETBOIL®. Kromě jídelních příborů najdete v našem sortimentu produktů značky JETBOIL® ještě například samotné vařiče, kterými je výrobce proslulý, případně i kompatibilní nádobí a ešusy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál