📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

U firmy „Notch“ se věnují výrobě klobouků a slunečních brýlí a vytyčili si v této věci za cíl, že tu nejvíce používanou pokrývku hlavy celosvětově (totiž známou baseballovou čepici) vyrobí ještě v promyšlenější formě.

Motto Jima Jannarda (zakladatel společnosti Oakley) je: „Všechno na světě může být a časem i bude, uděláno lepší. Otázka jenom je, kdy a kým to bude?

U společnosti Notch se věnujeme výrobě ve světě nejlepších a nejvíce inovativních klobouků a vytyčili jsme si v této věci za cíl, že tu nejvíce používanou pokrývku hlavy celosvětově (totiž známou baseballovou čepici) vyrobíme ještě ve kvalitnější a promyšlenější formě, jako již je.

Jedna z nevýhod tohoto tradičního oblečení je to, že vám neumožňuje nosit zároveň klobouk nebo pár slunečních brýlí, protože zde překáží kšilt u kšiltovky a nožičky slunečních brýlí s nimi standardně interferují. A nemůžete proto často tuto čepici stáhnout dolů tak moc, jak často chcete. 

Až do dnešních dní zde nebyla žádná lepší alternativa jako se s tím prostě vypořádat a nechat vaše sluneční brýle a kšiltovku, ať spolu zápasí a překáží si. Vzali jsme tento dnes velice běžný problém a přišli s tím nejvíce praktickým a atraktivním řešením, jaké snad bylo možné. Jde o to, že naše patentovaná technologie efektivně eliminuje interferenci, jenž zde běžně nastává mezi vaším kloboukem a vašimi slunečními brýlemi, a to vše díky dvěma rafinovaně umístěným zářezům / zásekům / vrubům (můžete zvolit „Standard Notch“ a „Terra Notch“) to funguje na všechny standardní typy brýlí na trhu.

Tato inovace zkrátka smazává linie mezi funkčností a formou. Otázka ale je, kde poté začíná jedno a končí druhé?

Je to řešení jednoduché, odvážné a efektivní. Válka mezi vaším kloboukem / čepicí a slunečními brýlemi tudíž právě skončila.

Náš zakladatel Paul Cunningham je veterán od US Marines a byl vždy velmi frustrovaný tradičními klobouky, jelikož je nosil rád zároveň se slunečními brýlemi, ale nikdy nebyl schopný nést je zároveň v takové formě, v jaké by si to představoval. Vždy tedy byl přinucen zvolit jedno nebo druhé. Notch byl tedy zrozen z jeho touhy po vyřešení daného problému. Firma leží v Yuma a její zásadou je i to, že je lepší dávat než získávat. Takže za každý klobouk / čepici, který u nich koupíte, zajistíte skrze fond „Children's Hunger“ jedno jídlo prostřednictvím jejich dalšího partnera.

Tak či onak, gratulujeme vám k výběru nových klobouků značky Notch – užijte si je!
 

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál