📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Slovo „notch“ v názvu americké společnosti NotchGear znamená „výřez“ a přesně vystihuje to, na co se tenhle výrobce specializuje – a sice na klasické čepice-baseballky, které jsou osazeny kšiltem s výřezem pro kombinování s brýlemi.

Oblečení NotchGear zahrnuje především kšiltovky, a to baseballky s klasickým, ale přesto unikátním designem. Tyto čepice jsou totiž vybaveny výřezem, jenž slouží jako řešení při kombinování kšiltovky s brýlemi. Za běžných okolností totiž kšilt překáží brýlím (nebo naopak) a tak je poměrně složité nakombinovat oba doplňky na jednu hlavu. Díky speciálním patentovaným výřezům však už nemusíte dělat kompromisy.

Baseballky NotchGear jsou vyrobeny z prodyšné a ultralehké tkaniny a jsou k dispozici ve více provedeních, takže si z nich můžete vybrat přesně podle svého vkusu. Jejich kšilt je prošívaný a navíc jsou v univerzální velikosti, takže si je můžete přizpůsobit přesně svojí hlavě. Mimo zářezů se navíc jedná o vskutku tradiční design. Většina kšiltovek NotchGear je navíc vybavena praktickým Velcro panelem ze suchého zipu pro připevnění nášivek nebo označení.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál