📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Britská společnost BCB dodává svoje vybavení armádě i dobrodruhům. Založena byla už roku 1854 a má tak už téměř 170 let zkušeností na poli outdoorových doplňků a výbavy. Produkty BCB® jsou určeny do těch nejdrsnějších prostředí na světě.

Co se týče nožů, dodává britská BCB na trh především multifunkční kapesní modely. Klasické zavírací nože BCB jsou cenově dostupné, praktické a dalo by se říct i minimalistické. Díky tomu jsou malé a lehké a v nouzových situacích jako když je najdete. Na jednom z modelů naleznete dokonce i lžíci a vidličku, otvíráky na lahve a konzervy jsou potom samozřejmostí.

Jako materiál je použita nerezová ocel a za zmínku stojí i jednoduchá konstrukce, která má svoje opodstatnění. Jeden z nožů je například určen pro použití na záchranných člunech, a tak není vybavený ostrou špičkou, aby nedošlo k nechtěnému propíchnutí plavidla. A takových chytrých řešení nabízejí nože BCB® více. Kromě nožů nabízíme od BCB na našem e-shopu také potřeby pro rozdělání ohně, krabičky poslední záchrany nebo voděodolné zápisníky.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů