📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sharpal® je jedním z předních výrobců profesionálních a patentovaných brousků a ocílek na nože. Jedná se o vysoce kvalitní nástroje určené pro outdoorové a sportovní využití, ale i pro dílnu a zahradu či kulinářský průmysl. Firma existuje už téměř 20 let a po celou tu dobu funguje kromě výroby i ve výzkumu a vývoji a snaží se o to, abyste vždycky měli ten nejostřejší nůž nebo mačetu.

Vývoj a výroba americké společnosti Sharpal® se soustředí na brousky. Zásadou je spolehlivost výrobků a snadné užívání, a to jak za sucha, tak za mokra. Díky jednoduchosti používání si na ně zvykne prakticky každý a použít je můžete prakticky za jakékoliv situace.

Brousky a ocílky pro nože a mačety jsou důležité, neboť tupý nůž je zpravidla horší než žádný nůž. Tupým nožem se můžete zranit. Rukojeti brousků pro nože a mačety Sharpal® jsou pogumované a jejich konstrukce je bezpečná. Kromě jednoúčelových a multifunkčních brousků jsou v nabídce Sharpal® ještě například brusné kameny, ocílky nebo dokonce příslušenství typu úhlových vodicích sad na broušení Sharpal®.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál