📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Sharpal® se soustředí na výrobu moderních brousků. Asi Vás napadne, co na takových brouscích může být moderní? Na to naleznete odpověď v následujících řádcích.

Tupý nůž je podle mě horší než žádný nůž. Navíc jsou takové nože nebezpečné. Tolik se snažíme s nimi něco rozříznout, až nůž sjede a nedej bože si ublížíte. To nemá smysl. Chce to pořádný brousek. Něco, co by se dalo nosit s sebou, co by nezabíralo tolik místa. Něco, co bude spolehlivě fungovat i za mokra, co bude snadné na použití. Pokud takto smýšlíte, nejspíše Vám bude vyhovovat brousek od společnosti Sharpal®. Jaké to jsou brousky a co umí?

Kdo jsou?

Sharpal® je americká společnost, která svůj vývoj a výrobu soustředí na brousky. Nejedná se o jen tak ledajaké brousky. Tyto brousky mají tu správnou hranu, jestli víte, jak to myslím. Sharpal® se soustředí na co nejlepší modularitu, na spolehlivost a snadné užívání. Díky tomu jsou brousky použitelné téměř za každé situace a téměř každým.

Co to je za zázrak?

Brousky Sharpal® spoléhají na perfektní materiály. Od diamantových brousků po ty karbidové. Brousky jsou navíc uzpůsobeny tak, aby nezabíraly mnoho místa, aby byly co nejlehčí a nejbezpečnější. Rukojeti jsou pogumované, konstrukce je bezpečná. Nabízí jak tyčinkové brousky, tak klasická „véčka“ a další typy.

Zkuste, věříme, že budete spokojeni.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Hmotnost
kg kg
Materiál