📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka MFH je jednou ze čtyř značek, kterou vlastní německá velkoobchodní firma Max Fuchs. Jedná se o značku, která svým zákazníkům dodává zboží se skvělým poměrem ceny a výkonu. Zaměřená je především na civilní outdoorový sektor.

Kromě jiného outdoorového vybavení máme od značky MFH také oblečení, kterým vás tenhle výrobce oděje klidně od hlavy až k patě. Jako svrchní vrstvu si můžete obléct bundu nebo blůzu, samozřejmě v uměřených přírodních či dokonce kamuflážních barvách, to abyste byli v terénu nenápadní. Máme tu ale také pokrývky hlavy, a to jak kšiltovky, tak také zimní čepice.

Kalhoty od MFH nabízíme buďto samostatně nebo v kompletu s blůzou. Trička pak máme s krátkým i s dlouhým rukávem, ať už v kamuflážních provedeních, případně třeba jako klasické ruské námořnické tričko. A přestože se jedná o německou značku, dostal se do jejího portfolia i klasický český armádní vzor 95. Kromě oblečení u nás od značky MFH najdete ještě taktické vybavení, survival vybavení, nářadí, nože nebo třeba moskytiéry.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Kategorie
Hmotnost
kg kg
Materiál