📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Oakley®, která dnes patří pod italskou EssilorLuxottica, byla založena ve Spojených státech roku 1975 a má tedy již téměř 50letou tradici. Za dobu její existence se jí podařilo získat přes 600 patentů, a to hlavně v oblasti brýlí a materiálů pro ně. Od 80. let spolupracuje Oakley® s armádou USA – plodem této spolupráce jsou řešení, jejichž účelem je zjednodušovat život vojákům a zvyšovat úroveň jejich komfortu a bezpečnosti.

Kromě brýlí, jež tvoří podstatnou složku portfolia značky Oakley®, nabízí tahle společnost třeba také ochranné rukavice. Ty jsou odolné a nabízejí vysoký stupeň ochrany – přičemž si zároveň zachovávají také vysokou úroveň flexibility. Můžete tak v nich klidně vykonávat drobné práce, které si vyžadují přesnost a zručnost.

U některých typů rukavic značky Oakley® najdete speciálně navržený povrch, díky čemuž je v nich možné ovládat také dotyková zařízení. Takové rukavice si rozumějí s většinou dotykových obrazovek. Ochranné rukavice Oakley® nabízejí svým uživatelům pohodlný střih pro lepší svobodu pohybu nebo také výbornou prodyšnost a vysokou odolnost. Kromě ochranných rukavic najdete v našem sortimentu produktů značky Oakley® také brýle nebo například pokrývky hlavy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál