📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firmu Oakley® založili ve Spojených státech roku 1975, a tak má ve svém oboru již téměř 50letou tradici. Tím oborem jsou hlavně brýle, ale i další výstroj pro profesionály i civilisty. Za dobu své existence „nasbírala“ firma Oakley® již více než 600 patentů, které se točí hlavně okolo brýlí a materiálů pro ně. Od 80. let Oakley® spolupracuje s armádou USA na vývoji výstroje pro její vojáky s cílem zvýšit úroveň jejich komfortu a bezpečnosti. V současné době Oakley® spadá pod italskou EssilorLuxottica.

Kromě hlavní složky portfolia – brýlí – nabízí Oakley® například také rukavice, které jsou odolné a svému nositeli zajišťují vysoký stupeň ochrany. Dokážou chránit, ale zároveň si zachovávají skvělou úroveň flexibility, takže v nich lze klidně vykonávat také drobné práce vyžadující vysokou přesnost a zručnost.

Některé rukavice značky Oakley® mají speciálně navržený povrch, aby v nich bylo možné ovládat i dotyková zařízení – kompatibilní jsou s většinou dotykových obrazovek. Rukavice Oakley® jsou pohodlného střihu a pyšní se také skvělou prodyšností, vysokou odolností a svobodou pohybu uživatele. Kromě rukavic nabízíme v našem sortimentu produktů značky Oakley® také brýle nebo například pokrývky hlavy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál