📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Walther®, to je kvalitní německá značka, založená už roku 1886 Carlem Wilhelmem Freundem Waltherem. V současné době je společnost etablovaná především jako výrobce pistolí, ale ve svém portfoliu má i jiné střelné zbraně, ostatně prvních více než 20 let se specializovala hlavně na lovecké pušky. V roce 1993 přešel Walther® pod křídla taktéž německé společnosti Umarex®, která je známým výrobcem plynových pušek a pistolí a airsoftového vybavení.

V kategorii optických zaměřovačů Walther® nalezneme kvalitní a účinné puškohledy a kolimátory pro pušky i pistole, které se chlubí lehkou konstrukcí, univerzálností a samozřejmě i kvalitní optikou. Jednotlivé optické zaměřovače jsou vhodné pro sportovní i rekreační střelbu a k dispozici jsou zpravidla i včetně montážního příslušenství.

Také u optických zaměřovačů značky Walther® se můžete spolehnout na nekompromisní kvalitu, kterou je Walther® proslulý. Kromě optických zaměřovačů naleznete v našem sortimentu od značky Walther® například také nože, dalekohledy nebo svítilny.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Solární panel