📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Combat Systems®, která donedávna patřila pod firmu TF Corp s.r.o., se od roku 2015 zabývá výrobou především taktického a bojového oblečení, vest, opasků, pouzder, kapes, sumek a balistických doplňků. Vznikla jako nástupce textilní firmy Combat Shield, jež vznikla už roku 1993 a tak technický textil, výstroj a oděvy pro ozbrojené složky vyrábí již téměř třicet let.

V segmentu outdoorového vybavení vyrábí Combat Systems® univerzální pouzdra různých velikostí, která jsou kompatibilní s modulárním systémem MOLLE. Zároveň jsou odolná, a tak vás nezklamou ani v těch nejnáročnějších situacích, ať už jste profesionální voják nebo nadšenec do military. Při výrobě byl kladen důraz na praktičnost vnitřního uspořádání.

A za zmínku rozhodně stojí i to, že Combat Systems® je jedna z mála textilních firem, která zachovala kompletní výrobu v České republice. Jednotlivá pouzdra mohou být vybavena zipy renomované značky YKK® a na svou velikost mají nízkou hmotnost, což se může hodit v jakékoliv misi. Kromě outdoorového vybavení máme od Combat Systems® v sortimentu ještě například taktické a bojové opasky, prvky balistické ochrany nebo dokonce výstroj pro psy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál