📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Combat Systems®, která donedávna patřila pod firmu TF Corp s.r.o., se od roku 2015 zabývá výrobou především taktického a bojového oblečení, vest, opasků, pouzder, kapes, sumek a balistických doplňků. Vznikla jako nástupce textilní firmy Combat Shield, jež vznikla už roku 1993 a tak technický textil, výstroj a oděvy pro ozbrojené složky vyrábí již téměř třicet let.

Součástí nabídky pouzder a kapes značky Combat Systems® jsou sumky, platformy, pouzdra či ramenní vycpávky. Modulární pouzdra jsou kompatibilní se systémem MOLLE a tak jsou univerzální. Zároveň jsou odolná, a tak vás nezklamou ani v těch nejnáročnějších situacích, ať už jste profesionální voják nebo nadšenec do military. Při výrobě byl kladen důraz na praktičnost vnitřního uspořádání.

A za zmínku rozhodně stojí i to, že Combat Systems® je jedna z mála textilních firem, která zachovala kompletní výrobu v České republice. Jednotlivá pouzdra mohou být vybavena zipy renomované značky YKK® a na svou velikost mají nízkou hmotnost, což se může hodit v jakékoliv misi. Kromě pouzder a kapes máme od Combat Systems® v sortimentu ještě například taktické a bojové opasky, nášivky nebo dokonce výstroj pro psy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál