📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Výrobky americké firmy Maxpedition® jsou proslulé svojí odolností a ergonomickým zpracováním, to se týká i pouzder, kapes a organizérů, které jsou vedle batohů a brašen zásadními součástmi portfolia výrobce, jenž své zboží vyrábí přímo v Utahu. Část produktů v sekci pouzder a kapes náleží do série Advanced Gear Research, kterou v Maxpedition® začali vyrábět v roce 2016.

Část pouzder a kapes Maxpedition® je vyráběna podobným způsobem jako batohy a brašny značky. Což znamená nylon jako základní materiál, dále tři vrstvy polyesteru jako ochrana proti povětrnostním vlivům a následně vrstva teflonu proti stékající vodě, bahnu i mastnotě. Společnost Maxpedition® ostatně vyrábí už od roku 1988 právě výrobky především z nylonu.

Součástí portfolia jsou různé univerzální kapsy i modely pro nošení mezi popruhy batohu třeba na taktické nebo neprůstřelné vestě. Pouzdra jsou k dispozici třeba na lahev, toaletní potřeby, mobil nebo vysílačku. Veškeré vybavení je navržené tak, aby bylo maximálně přizpůsobené použití v různých typech misí. Ostatně používají ho vojáci různých armád světa. A nyní ho můžete mít i vy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál