📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Maxpedition se zaměřuje především na výrobu batohů, brašen, kapesních organizérů a dalšího vojenského příslušenství. Výrobky společnosti jsou mimořádně kvalitní, svou důvěru v ně vkládají příslušníci ozbrojených složek, mimo jiné i operátoři speciálních sil.

Univerzální pouzdra jsou v dnešní době mimořádně vítanou pomůckou pro skryté i viditelné nošení téměř jakéhokoliv produktu. Pouzdra od společnosti Maxpedition můžete využít například pro nošení telefonu, víceúčelového náčiní či pro skryté nošení pistole. Pouzdra jsou vyrobená z odolné nylonové tkaniny, která je vhodná i pro použití v mimořádné náročných podmínkách. Další šikovnou vlastností je i snadná údržba a čištění. Špinavé či zaprášené pouzdro stačí otřít navlhčeným hadříkem a je opět jako nové.

Uživatelé zajisté ocení nenápadný vzhled pouzder, které díky svému provedení nepřitahují nechtěnou pozornost. Pouzdra jsou také velmi lehká, při nošení poskytují dostatek prostoru a nebudou Vám tak bránit v pohybu. Velkou výhodou je i kompatibilita s MOLLE systémy, díky které lze tato pouzdra kombinovat s téměř libovolnou značkou kalhot.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál