📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sada na čištění Rifle Cleaning Real Avid®

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametryDotaz k produktu
Popis a parametry

Univerzální čistící kit

Sada na čištění Rifle Cleaning Real Avid® obsahuje vše potřebné pro údržbu a čištění dlouhé zbraně. Veškerý obsah je uložen v odolném tvrzeném pouzdře na zip. Pouzdro tak vydrží i náročné polní podmínky a vy se nemusíte obávat, že by se jeho obsah při transportu poškodil. Výhodou jsou také kompaktní rozměry pouzdra a perfektní organizace díky praktickému insertu na jednotlivé čistící kartáče. Vnitřní část pouzdra je pogumovaná a odolná vůči znečištění a čistícím olejům.

4 ráže v jednom

Díky této sadě jste schopni vyčistit hned 4 ráže. Bez problémů vyčistíte ráže .22, .243, .270 a .30. Set dohromady obsahuje 4 fosforo bronzové kartáče. Jeden pro každou uvedenou ráži. Kromě toho je každý kartáč doplněn o protahovací trn v odpovídajících rozměrech pro danou ráži. Chybět nesmí ani univerzální protahovací hlava pro aplikaci čistících podušek, které jsou také součástí balení. V pouzdře jich najdete hned 50 kusů.

Nastavitelná délka

Kromě toho jsou v balení také nastavitelné kovové tyče pro čištění hlavní nejrůznějších délek. Pokud využijete všech 7 tyčí, dostanete celkovou délku 84 centimetrů. K tyčím poté připevníte ještě rukojeť ve tvaru T pro snadnou manipulaci. Jakmile si sestavíte vytěrákovou tyč v požadované délce, stačí jen na konec připevnit vybraný čistící kartáč a můžete začít čistit. Skvělá volba pro všechny, kteří hledají univerzální a praktický set pro čištění dlouhé zbraně.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • odolné tvrzené pouzdro
  • čistící kartáče a trny pro 4 ráže
  • 50 čistících podušek
  • 7 nastavitelných hliníkových tyčí
  • rukojeť ve tvaru T
Důležité parametry
Ráže
.22 LR
.243
.260
.270
.300
.308 Winchester
Platforma
Puška
Další specifikace
Odolné pouzdro
Přehledná organizace
Komplexní balení
Variabilní délka vodítka
Délka lanka / Vodítka
838 mm

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny