📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

SECURITY opaskový držák na pouta Mil-Tec® - černé

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametryDotaz k produktu
Popis a parametry

Ve filmu bývá vytažení pout otázkou sekund, obvykle když dá hrdina padouchovi ,,klepeta“. V běžném životě to chodí trochu jinak, ale stále je žádoucí mít možnost je co nejrychleji použít. SECURITY opaskový držák na pouta Mil-Tec® lze umístit na opasek, což je vhodné zejména pro bezpečnostní složky, které potřebují mít své vybavení po ruce, aby mohly včas reagovat na nenadálé situace.

Další vychytávka pro váš opasek

Hlavním smyslem tohoto pouzdra je především možnost rychlého vytažení, za zachování bezpečnosti při nošení. Toho je docíleno použitím jednoduché konstrukce, skrz kterou provlečete svůj opasek. Ta je vyrobena z polypropylenu, který je velice odolný a oděruvzdorný. Pouzdro funguje jako háček, na který zavěsíte pouta a poté zacvaknete na patentky. Dle velikosti pout můžete zvolit mezi 3 velikostmi.

Firma, která naslouchá svým zákazníkům

,,Ten, kdo chce ovládnout budoucnost, by měl uvažovat o minulosti. To je jediný způsob, jak se naučit, jak na trh uvést něco nového a lepšího“.
Toto heslo razí podnik Sturm Handels, který je matčinou společností značky Mil-Tec®. Ta od začátku svého působení urazila veliký kus cesty. S každým novým produktem, který uvede na trh se jejich kvalita zvyšuje a značka si získává větší zájem a oblíbenost u zákazníků. V portfoliu najdete široký záběr produktů od oblečení přes batohy, až po pracovní nástroje. Výrobky se vyznačují pečlivostí a zpracováním, se zaměřením na detail a funkčnost.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • jednoduchá konstrukce
  • oděruvzdorný materiál
  • kompaktní rozměry a nízká hmotnost
  • univerzální velikost 
  • uzavírání na patentky

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *
Zadejte Váš e-mail *

Kategorie produktu

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny