📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značku Peltor známe jako výrobce a dodavatele špičkových řešení na ochranu zdraví při práci, především tedy sluchu. V nabídce má Peltor, který patří 3M, například sluchátka s aktivním i pasivním potlačením šumu či špunty do uší.

Ochranná sluchátka s pasivním potlačením okolního šumu dokážou blokovat okolní zvuky a snížit jejich intenzitu o desítky decibelů předtím, než doputují k vašemu zvukovodu. Hodí se při jakékoliv práci, kde očekáváme zvýšenou hladinu hluku, případně i při střelbě nebo jiné hlasité volnočasové aktivitě. Sluchátka mušlové konstrukce bývají převážně skládací a díky pohodlnému zpracování jsou vhodná i pro dlouhé nošení.

Těsnicí kroužky náušníků v sobě kombinují tekutinu a pěnu a díky tomu se pohodlně nosí a netlačí. Peltor je zkrátka na poli ochrany sluchu pojmem – a jeho sluchátka navíc můžete kombinovat i se špunty do uší pro ještě kvalitnější potlačení šumu. Kromě pasivních sluchátek máme od Peltoru i elektronická sluchátka s aktivním potlačením hluku, případně i ochranné brýle nejen pro střelce.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka