📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost PELTOR (3M) se zaměřuje na výrobu pomůcek sloužících k ochraně na pracovišti. V její nabídce můžete najít široký sortiment rukavic, ochranných brýlí či výrobků určených k ochraně sluchu. Sháníte špunty do uší nebo sluchátka? Společnost PELTOR (3M) nabízí obě varianty.

Špunty do uší PELTOR (3M) spolehlivě ochrání váš sluch před nebezpečným a nepříjemným hlukem. Tyto mimořádně kvalitní špunty chrání před hlasitými zvuky, jako jsou například výstřely zbraně či práce s hlasitými stroji. Velkou předností je akustický filtr, který nejenže snižuje nebezpečný hluk, ale zároveň netlumí zvuky na bezpečných úrovních. Díky tomu si zachováte přehled o vašem okolí a současně zůstane váš sluch perfektně chráněný.

Špunty do uší mají dva režimy, které mezi sebou můžete libovolně přepínat. První režim chrání před hlukem až do hodnoty 160 dB a nabízí maximální ochranu sluchu. Druhý režim chrání před hlukem až do hodnoty 110 dB. Tento režim vám umožňuje komunikovat s okolím za cenu nižší ochrany sluchu. Dalšími výhodami jsou například mimořádně snadná údržba a absolutní volnost v komunikaci s okolím.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál