📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Americký výrobce vybavení a oblečení UnderArmour se za posledních pár let dostal vysoko na žebříčku žádanosti. Výrobky jsou funkční, cenově přijatelné a především kvalitní.

UNDER ARMOUR®

UNDER ARMOUR je značka velmi kvalitního a propracovaného funkčního oblečení. Produkty této značky vycházejí z továren společnosti Under Armour, Inc. sídlící v americkém městě Baltimore.

Vše začalo v roce 1996, když mladý Kevin Plank, bývalý kapitán týmu Univerzity v Marylandu, přeměnil myšlenku zrozenou na fotbalovém hřišti ve skutečnost a navždy tak změnil způsob oblékání sportovců. Nenáviděl totiž neustálé převlékání mokrých bavlněných triček během zápasů a tak se s vědomím, že musí existovat lepší řešení, pustil do výzkumu.

Svou společnost pojmenoval Under Armour a po rozsáhlém výzkumu umělých vláken navrhl první triko HeatGear®. Tričko bylo vyrobeno z výkonných vláken odvádějících pot a tak udržovalo sportovce v suchu a chladu i ve velmi horkých podmínkách. Koncem roku 1996 dal Plank dohromady svůj první obchodní tým a dosáhl prvního významného obratu. V roce 1997 představila Under Armour slavnou řadu ColdGear®, funkční oblečení z tkaniny, která udržuje sportovce v suchu a pohodlí v chladných podmínkách, a později i řadu AllSeasonGear® určenou pro nošení v mezidobí, když není ani horko ani zima. Koncem roku 1998 už se společnost přestěhovala do Baltimoru, kde sídlí dodnes.

Motem a cílem společnosti je od prvopočátků snaha o to, aby se sportovci cítili lépe díky vášní, se kterou jsou produkty designovány a díky neúnavné snaze o inovace.

Do současného portfolia produktů značky Under Armour patří funkční trička s krátkým i s dlouhým rukávem, funkční tílka a spodní prádlo / základní vrstva oblečení, funkční kalhoty i kraťasy, mnoho doplňků a obuv – sportovní, lezecká, lovecká i taktická.

Výsledek obrázku pro UNDER ARMOUR

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Hmotnost
kg kg
Materiál