📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Pod značkou Under Armour® nalezneme na trhu kvalitní funkční oblečení. Firma vznikla v roce 1996, kdy ji založil Kevin Plank, bývalý kapitán fotbalového týmu univerzity v Marylandu. Ten vymyslel triko HeatGear®, které odvádělo pot účinněji než dosavadní bavlněné řešení. Dále pokračoval proslulou řadou ColdGear® do chladných podmínek či AllSeasonGear® pro podzimní a jarní období. Dnes má firma hodnotu více než 10 700 000 000 dolarů a vlastní přes 20 000 obchodů na 30 globálních trzích.

Do sortimentu oblečení Under Armour® dnes patří funkční trička s krátkým i dlouhým rukávem, funkční tílka a spodní prádlo, zkrátka základní vrstva oblečení. Naleznete tu ale také funkční kalhoty a kraťasy, různé doplňky (třeba čepice a rukavice) a také sportovní, lezeckou, loveckou i taktickou obuv. V neposlední řadě si u nás od Under Armour® můžete pořídit i bundy a kabáty nebo mikiny.

U všech těchto produktů klade výrobce, jenž se z Marylandu koncem roku 1998 přestěhoval do Baltimoru, důraz na neustálou snahu o inovace, odolnost a kvalitu. Každá nová technologie je vyvíjena tak, aby daný kousek oblečení splňoval přesně tu funkci, kterou po něm chcete. Mikiny a bundy tak odvádějí pot, ale zároveň jsou prodyšné, ale ani trika vás neudržují ve vlhku, a to ani při fyzickém vypětí.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál