📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Tasmanian Tiger® byla založena kanadskou společností A3 Sports Distribution Inc.®. Svoje jméno dostala po vakovlku tasmánském čili tasmánském čertovi, legendárním zvířeti, které oficiálně vyhynulo v roce 1936. Společnost nabízí portfolio výrobků především v segmentu výbavy a výstroje pro ozbrojené složky, ale nejen pro ně. Asi nejdůležitější součástí nabídky Tasmanian Tiger® jsou batohy, ale ty nejsou zdaleka tím jediným, co značka nabízí.

Tasmanian Tiger® nabízí také vybavení a doplňky nejen pro ozbrojené složky, ale také pro všechny civilní milovníky outdooru, survivalu a bushcraftu. Ti všichni určitě ocení výběr nádobí včetně termosek, nepromokavých vaků, různých pouzder, sad první pomoci a dalších praktických věcí, jako jsou rukávové ohřívače rukou nebo signální plachty.

Vybavení a doplňky Tasmanian Tiger® mají kvalitu zaručenou, už tím, že každý výrobek před opuštěním továrny prochází přísnou kontrolou kvality a je mu přiděleno unikátní sériové číslo pro pozdější dohledání. Kromě vybavení a doplňků nalezneme produkty značky Tasmanian Tiger® i v dalších kategoriích, jako jsou například taktické a bojové opasky, prvky balistické ochrany nebo batohy a brašny.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Materiál