📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Noaks se orientuje na poměrně úzkoprofilové zboží, ovšem žne s ním úspěch po celém světě. Jedná se o výrobce voděodolných krytů a tašek, do nichž můžete bez obav vložit třeba smartphone a pak ho hodit do vody.

Výstroj značky Noaks se rozhodně nehodí jen potápěčům, přesto i ti její produkty využijí. Řeč je o voděodolných krytech a taškách, které se vyrábějí v různých velikostech a určeny jsou k tomu, aby se vám nenamočila vaše drahá elektronika, doklady nebo jiné cennosti. Pouzdra, která jsou zavírána speciálním zipem, jsou stoprocentně vodo- i vzduchotěsná. Koupit si je můžete ve většině případů po pěti kusech.

Stupeň voděodolnosti u sáčků Noaks činí IPX 8, což znamená, že se s nimi můžete s klidem potápět až do hloubky deseti metrů po dobu až dvou hodin. Jsou zdravotně nezávadné, takže do nich můžete schovávat i jídlo. A jakmile doslouží, jednoduše je můžete vyhodit do plastů – jsou totiž recyklovatelné. Sáčky Noaks jsou navíc kompatibilní s většinou dotykových displejů, a tak můžete ovládat například smartphony v nich uložené. Váš smartphone tak může za dostupnou cenu získat voděodolnou úpravu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka