📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Batoh Tactix 1-Day Plus First Tactical®

Vyberte barevnou variantu
5 290 Kč
Kód produktu: 180021-019
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametryVideoSouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Další ze série velice kvalitních batohů od společnosti First Tactical nese název Tactix 1-Day Plus. Batoh s objemem do 40,5 litru je vhodný především pro přenos veškerého taktického vybavení, potřebného k plnění náročných úkolů a misí v terénu. Tento druh batohu splňuje velice náročné požadavky svých uživatelů pro zajištění maximálního pohodlí spolu s velice efektivní přizpůsobivostí každé postavě. Mohou ho tedy využít všichni příznivci survival a airsoftových činností, stejně jako členové ozbrojených sil.

Skvělá přizpůsobitelnost pro maximální využití

Batoh Tactix 1-Day Plus v sobě nese naprosto unikátní prvky z vytvořené řady batohů od společnosti First Tactical. Jedním z těchto prvků je perfektní možnost přizpůsobení. Tento taktický batoh na sobě obsahuje hned několik organizačních platforem fungujících na principu velcra, kde lze upnout téměř cokoliv, co uznáme za vhodné, ať už se jedná o náboje, logo či menší nástroje. Tyto organizační platformy se nachází jak na vnější straně předních dvou kapes, tak i na ramenním pásu. Kromě toho je zde šance celou velikost batohu zmenšit za použití kompresních pásků, nacházejících se na bocích batohu.

Rukojeti a popruhy 

Zcela na vrchu batohu vidíme hned dva speciálně vyztužené úchyty, přičemž u zadního můžeme manipulovat s jeho rozměrem tak, aby nám skvěle padl na velikost našeho krku a nijak nás neomezoval při nošení batohu na zádech. Boky batohu podobně jako ramenní pásky obsahují speciálně vytvořené nosné platformy, na které lze připojit libovolnou doplňující výstroj. V případě boků batohu lze připojit další taktické kapsy navíc, jako jsou třeba kapsa pro munici či medic kit, a na ramenní pásek zase můžeme dosadit třeba svítilnu pro rychlé použití.

Jednoduchý přenos dlouhé zbraně

First Tactical zkrátka myslí úplně na všechno, takže do batohu lze dosadit dokonce i pouzdro na dlouhé zbraně ideálně od stejného výrobce. Na vrchu i u spodku batohu v jeho zadní části se vyskytují zipy, které lze otevřít a tím vytvořit prostor pro vložení pouzdra skrze batoh. V daném prostoru se nachází pásky s plastovým spínáním, které jsou přímo vytvořeny pro vnější jištění pouzdra.

Sofistikovaný záchytný systém

Dohromady se jedná o zvlášť vyrobený záchytný systém od společnosti First Tactical pro multifunkční využití a kombinování jednotlivých výrobků. Pouzdro pro pušku s puškou uvnitř tak lze efektivně zajistit a přenášet ho bez použití rukou, které jsou tak volné a připravené k jiným úkonům.

Systém kapes pro uložení všeho

Když se podíváme na batoh jako takový, tak obsahuje celkově 7 externích a 9 integrovaných kapes. Avšak díky skvělému modifikačnímu systému lze počet externích i interních kapes navýšit pro plnou spokojenost, tak jak vám to vyhovuje.

Inteligentně navržené kapsy

Úplně vepředu na břiše batohu nalezneme první vnější kapsu, která je rozdělená na dvě oddělené častí, ke kterým se lze dostat otevřením zipu ze strany. Jako u všech kapes, tak i zde je systém inteligentně navržen a obě kapsy obsahují řadu integrovaných kapes o různých velikostech pro uložení a přehlednou organizaci všech věcí.

Pro přehledné uložení věcí

V druhé vnější kapse, která se nachází na břiše hned za tou první, nalezneme také systém kapsiček o různých velikostech pro přehledné uložení věcí. Avšak mimo to se v této oblasti také nachází skrytá integrovaná kapsa se zipem, kde lze uložit další věci. Tuto druhou kapsu nelze zipem rozepnout až k jejímu dnu, a proto může vznikat klamný dojem o jejím sníženém objemu, který je větší, než se zdá. Kapsa totiž sahá až na úplné dno batohu.

Variabilní uspořádání

Nad předními kapsami je doplňková malá kapsa s vystlanými stěnami pro uložení slunečních nebo taktických brýlí. Co se týče hlavní velké kapsy, tak ta je schopná otevření ve 190 stupních. Záda kapsy skvěle fungují jako další organizační platforma, na kterou lze suchým zipem přidělat další kapsy navíc či jakékoliv jiné vybavení, u kterého chceme, aby pevně zůstalo na svém místě uvnitř batohu.

A nakonec přední strana...

Přední strana zase obsahuje dvě integrované kapsy s vertikálním zipem pro snadný přístup v případě nouze. Nad těmito kapsami se ještě nalézá pásek se suchým zipem pro připojení případných dalších kapes. Závěrem můžeme na úplném spodku batohu nalézt malou skrytou kapsu.

Zvyšuje šance na přežití

Batoh je především navržen pro využití v extrémních situacích. S tím souvisí i situace vážného poranění nebo situace, kdy jedinec musí čelit nepříjemným přírodním živlům.  Právě proto batoh disponuje pevnými zády, která skvěle drží celou jeho konstrukci. Pro majitele těchto batohů je to skvělá zpráva, protože pevná konstrukce, která drží záda je odnímatelná. Lze ji tak využít v případech nouze jako lopatu na sníh, dlahu na končetiny, nebo ji lze použít jako držení soustavy hlava-krk-záda ve stabilní rovné poloze.

Netlačí ani nevyrušuje

Během akce či jen pouhého přesunu je nutné, aby naše pozornost a koncentrace byli na co možná nejvyšší úrovni. A právě zde máme jistotu, že naši pozornost nic nebude odvádět. Ramenní pásy jsou zde důkladně vyplněny pěnovou látkou o dvojité hustotě a tím je docíleno, že materiál pásků i při plném naložení batohu nijak nepříjemně netlačí na naše ramena. Díky speciálně přizpůsobitelnému úchytu na vrchu batohu nás ani nic nebude tlačit do krku a naše záda se mohou perfektně opřít o síťovinu vyplněnou pěnou, ze které jsou vytvořena záda batohu.

Na svou velikost poměrně lehký

Batoh je vyroben z vysoce kvalitního voděodolného nylonu 500D / 1000D a prázdný při objemu 40,5 litru váží necelé 2 kg. Všechny jeho dílčí části jsou dodávány od velmi vyhlášených a kvalitních výrobců. Zipy se svými jezdci vyrábí japonská firma YKK, zatímco plastové spínací spony na páscích společnost Duraflex. Za přítomnosti kvalitního návrhu, výroby, materiálů a celkového zpracování vzniká produkt, který nabízí vysokou životnost, odolnost i multifunkční využití doprovázené příjemným a pohodlným nošením.

Rozměry podrobně Rozměry hlavního prostoru (v × š × h):
48,3 cm × 30,5 cm × 20,3 cm
Rozměry kapsy na pušku (v × š × h):
48,3 cm × 30,5 cm × 2,5 cm
Rozměry přední horní kapsy (v × š × h):
12,0 cm × 24,1 cm × 2,5 cm
Rozměry přední admin kapsy (v x š x h):
33,0 cm × 24,1 cm × 3,8 cm
Rozměry přední podlouhlé kapsy
(2× - v × š × h):
24,2 cm × 24,1 cm × 1,9 cm
Hmotnost  1,9 kg
Objem  40,5 l
Detaily materiálu 500D / 1000D nylon voděodolný
Zip/y YKK®
Patentky / přezky / spony DuraFlex®
Upevnění / přeprava 2 nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
1 délkově i výškově nastavitelný hrudní popruh
4 látkové rukojeti – 2 nahoře a 2 na bocích


 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • multifunkční využití – nejen taktický batoh
 • jednodenní
 • přizpůsobitelný
 • skvělá organizace kapes
 • poskytuje komfort
 • složen z kvalitních součástí
 • dlouhá životnost
 • odnímatelná výztuha zad – „lopata poslední záchrany“
 • patentovaný systém přenosu dlouhé zbraně – Hook & Hang Thru systém
 • lze připojit boční kapsy (nejsou součástí dodávky)
 • MOLLE kompatibilní štěrbiny laser cut Lynx
 • 7 vnějších a 9 vnitřních kapes
 • polstrovaná kapsa na brýle
 • dvojité dno / přihrádka
 • drenážní otvory na dně
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Tactix 1-Day Plus First Tactical® za akční cenu 5 290 Kč
Důležité parametry
Výška / délka
483 mm
Šířka
305 mm
Hloubka
203 mm
Hmotnost
1,9 kg
Objem
40,5 l
Detaily materiálu
500D / 1000D nylon voděodolný
Video
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Tactix 1-Day Plus First Tactical® za akční cenu 5 290 Kč
Související články
Kore a FlexFit: detaily, na kterých záleží!Přečíst článek
Jarní úklid: máte vyčištěné zbraně?Přečíst článek
Posviťte si na cestu: o svítilnách od A do ZPřečíst článek
Příběh legendy jménem GlockPřečíst článek
Vylaďte zimní střelbu z dlouhé zbraně na maximumPřečíst článek
Výběr nože podle výbrusu čepelePřečíst článek
M311 COMP: Skladná novinka od ANV KnivesPřečíst článek
Vybavte se na zimu s českou značkou TilakPřečíst článek
Jak by měl vypadat IFAK?Přečíst článek
Nakonfigurujte si taktický opasekPřečíst článek
Historie taktických opaskůPřečíst článek
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Tactix 1-Day Plus First Tactical® za akční cenu 5 290 Kč

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined
Líbí se vám produkt?
Kupte si Batoh Tactix 1-Day Plus First Tactical® za akční cenu 5 290 Kč
Související produkty

Kategorie produktu