📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Švýcarská značka Katadyn je v oblasti filtrů na čištění vody pojmem. Firma Katadyn Products sídlí ve městě Kempttahl a jejím cílem je „vyrábět z vody vodu pitnou“. Její produkty si oblíbili nadšenci do outdoorových aktivit i sportovci.

Produkty pro čištění vody od společnosti Katadyn se dělí na samotné filtry na vodu a dále přípravky na úpravu vody. V segmentu filtrů je tenhle výrobce ze Švýcarska špičkou. V jeho portfoliu najdeme filtry v různých cenových relacích, které ale mají jedno společné – můžeme se na ně spolehnout. Jednotlivé filtry Katadyn, které jsou zároveň designové, se od sebe liší uspořádáním vnitřní filtrační soustavy. Kupříkladu vrcholem nabídky je model Katadyn Pocket, který je vybavený keramickým filtrem s mikropóry, jenž je impregnovaný stříbrem.

Filtry se uplatní v běžných i náročnějších situacích, využívají je například členové integrovaných záchranných systémů i profesionálních armád, ale také nadšenci do extrémních sportů a outdoorových aktivit. Na cenové relaci filtru závisí i jeho životnost. Ta se pohybuje od přibližně 2 tisíc do 50 tisíc litrů, samozřejmě za předpokladu pravidelné údržby. Kromě samotných filtrů nabízíme v oblasti čištění vody od společnosti Katadyn také tablety nebo kapky na čištění vody.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Výkon
l / min l / min
Hmotnost
kg kg
Typ