📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Švýcarská společnost Katadyn je legendou na poli filtrů pro čištění vody. Její základna je ve městě Kempptahl a její produkty milují jak outdooroví nadšenci či sportovci, tak třeba armády. Cílem společnosti je „vyrábět z vody vodu pitnou“.

Filtry na vodu vyrábí tento producent ze Švýcarska vskutku špičkové. V nabídce společnosti najdeme filtry na vodu v různých cenových kategoriích, přičemž už ty „levné“ mají skvělou výdrž i vlastnosti. Jednotlivá zařízení se liší hlavně skladbou samotných filtrů, ale také životností, která se u filtrů Katadyn pohybuje v rozmezí přibližně od 2 tisíc do 50 tisíc litrů. Nejdražší filtry Katadyn patří k tomu nejlepšímu, co na daném trhu vůbec můžeme najít, a není divu, že si je oblíbili i profesionálové z ozbrojených složek.

Katadyn vyrábí filtry, které se mohou uplatnit v běžnějších i těch extrémnějších situacích. Mimo řadových civilistů najde využití i u integrovaných záchranných systémů. Vrcholový model Katadyn Pocket je vybavený keramickým filtrem s mikropóry, impregnovaným stříbrem. Mimo filtrů si u nás od společnosti Katadyn můžete koupit také tablety či kapky na čištění vody.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Výkon
l / min l / min
Hmotnost
kg kg
Typ