📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Švýcarská značka vodních filtrů Katadyn je špičkou ve svém oboru. Ceny filtrů jsou možná vyšší, než bychom čekali, ale nezapomeňme, že kupujeme kvalitu a jistotu.

KATADYN®

Značka Katadyn to jsou kvalitní přenosné filtry na vodu. Za značkou stojí společnost Katadyn Products Inc. se sídlem ve švýcarském městě Kempttahl. Hlavním sloganem společnosti, který najdeme i na firemním logu, je "Vyrábět z vody vodu pitnou". Společnost Katadyn patří mezi přední světové výrobce malých mobilních zařízení na přípravu pitné vody. Cílovými zákazníky a uživateli jejích produktů jsou cestovatelé, sportovci a příznivci veškerých outdoorových aktivit.

Společnost Katadyn je známa kvalitou produktů a inovativním přístupem a díky tomu se posupně stala světovou jedničkou a v současnosti má ve svém oboru více než 50 % podíl na světovém trhu. Značka Katadyn znamená kvalitu a spolehlivost zakoupeného výrobku. Na to se každým dnem spoléhá mnoho lidí ať už v práci, na dovolené nebo při aktivním odpočinku ve volném čase.

První kermické filtry vyrobila společnost Katadyn již v roce 1930 a ve stejném roce přesunula své sídlo právě do Švýcarska. Zkušenosti značky Katadyn tedy vycházejí z více než 80 let zasvěcenýcch designu a produkci přenosných vodních filtrů, ale také například mobilních zařízení na odsolování vody či dezinfekčních prostředků. Výrobky Katadyn nalézají své uplatnění v oblasti cestování po souši i po moři.

Katadyn nabízí lidem proslulou švýcarskou kvalitu, moderní a ekologická řešení. Důvěru uživatelů ve své výrobky berou ve firmě jako velký závazek a motivaci neustále inovovat produkty. Smyslem každého výrobku Katadyn je zajistit lidem bezpečnou pitnou vodu.

Katadyn vyrábí také produkty pro profesionální využití, které patří do výbavy speciálních jednotek US army, německého Bundeswehru a dalších armád světa. Některé z výrobků Katadyn se již osvědčily i při činnosti neziskových organizací jako jsou OSN, Unicef, Caritas, Červený kříž, Lékaři bez hranic a jiných organizací, které zajišťují humanitární pomoc v rozvojových zemích a v místech katstrof.

Katadyn je jednou značkou ze skupiny Katadyn group. Patří sem ještě značky Optimus (outdoorové vaření), Trek´n ´Eat (instantní jídla) a Aquafides (UV filtrační systémy).

 

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Výkon
l / min l / min
Hmotnost
kg kg
Typ