📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Blůzy jsou klasickou součástí uniformy vojáků již od pradávna. Doby, kdy sloužily jen pro dospělé jsou však dávno pryč. Dnes jsou již možnosti otevřené.

Víte, jaká je svrchní část oblečení u uniforem? Ano správně, je to blůza. V tomto případě se nejedná o dámskou část oblečení. Blůza je nedílnou součástí uniformy již po velice dlouhou dobu. Pokud někdy někoho napadlo, že by takovou blůzu chtěl pořídit svému dítěti, má štěstí. Zde je to totiž možné.

Blůza je v tomto slova smyslu část oblečení, která pokrývá trup. Tedy část těla od pasu nahoru včetně rukou v celé jejich délce. Rukávy se dají samozřejmě ohrnout. Blůzy mají spoustu kapes a vychytávek, které jsou pro děti výhodou. Je to například vysoká odolnost tohoto oblečení, ale i právě přítomnost kapes, nebo možnost použít blůzu jak při práci na zahradě, cestě na výlet, tak často i na grilovačku, nebo jinou aktivitu.

Z čeho jsou a jak vybírat?

Blůzy jsou často vyráběné z bavlny, ale také umělých vláken a kombinací těchto dvou. Blůza se může zapínat buď na knoflíky, nebo méně častěji i na zip.

Vybírat můžete v širokém množství střihů a vzorů. ACU, Woodland, ale také vz. 95. to vše je dnes možné. Velikosti se rozlišují podle věku dítěte.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál