📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Lepicí páska je jedna z nejužitečnějších věcí, jakou lidé vymysleli. Její možnosti jsou bezbřehé. Fixační varianta umí totéž a navíc – má ještě tlustou silikonovou vrstvou pro rychlou opravu čehokoliv právě potřebujete. 

Nikdo nepochybuje o tom, že lepicí páska je jedna z nejužitečnějších věcí, jaká se nám ve dvacátém století objevily. Možnosti jejího nasazení jsou skutečna bezbřehé. Její fixační varianta ovšem umí totéž a ještě něco navíc – jde o tradiční pásku, ovšem s tlustou silikonovou vrstvou pro rychlou opravu čehokoliv právě potřebujete.

Praktická a přesto lehká a levná

Lepicí a fixační páska má standardně a obvykle tloušťku jeden palec (tedy 2,5 centimetru) a je dlouhá 3 metry. Bývá lemována ještě silikonem, aby její izolační schopnosti a možnosti byly skutečně na co nejlepší úrovni. Její aplikace je velmi snadná, byť od tradiční lepicí pásky kapku odlišná – ještě před tím, nežli ji nanesete na nějaké místo či povrch, je nutné z ní nejprve sundat ochrannou vrstvičku.

Stovky možností na dosah ruky

I když se lepicí páska původně objevila jako výhradně vojenská část vybavení, rychle si získala popularitu i v sektoru civilním, vědeckém, sportovním a survivalovém. Jde o to, že z lepicí pásky vyrobíte opravdu cokoliv – když jí máte opravdu hodně, dá se vytvořit třeba i člun s plachtou, přístřeší, lano a úvaz pro slanění (jedno zkroucené vlákno unese okolo 4-5 kg), spacák, improvizované sandály, síť na spaní i na ryby, pytel na vodu, no zkrátka, co si vzpomenete, to zvládne.

Nebuďte nikdy bez lepicí a fixační pásky!

Možností (i míst) pro její nasazení je skutečně mnoho, jelikož jeden nikdy neví, co mu příroda předhodí. Jednou můžete spravovat netěsnící brzdy na kole (bez hydraulické kapaliny na nic), jindy zase děravý stan, oblek, či propálený spacák. Možná však budete potřebovat odizolovat pár kabelů – ale nemusíte se bát ani v tomto případě, není to nic, co by lepicí a fixační páska nezvládla, o dalších věcech ani nemluvě…

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg