📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Dezinfekce po ruce se vždy hodí – (správné) mytí rukou je základ, dezinfekce však představuje ještě o něco lepší ochranu před viry a bakteriemi.

Mycí a dezinfekční prostředky mají v současné době mnoho podob. Jednu z nich představují například dezinfekční (antibakteriální gely). Pro ty je charakteristické rychlé a snadné použití, vysoká účinnost (dokáží zničit až 99,9 % bakterií a virů), po nanesení kvalitní gely také rychle usychají a k účinné dezinfekci si u nich vystačíte jen s malým množstvím gelu. A opomenout nesmíme ani ekologickou stránku věci – výrobci některých gelů totiž nezapomínají ani na životní prostředí a gely jsou proto vyrobeny tak, aby byly co nejvíce ekologické.

Velké či cestovní balení

Dezinfekce se pak vyrábí v baleních různých velikostí – je tak možné pořídit dezinfekční gel v 250ml balení, který vám vydrží dlouhou dobu, stejně tak je k dostání ale i malá lahvička o objemu 50 ml. Tu využijete například na cestách – je ideální do letadla. Objem činí 50 ml (takže do limitu 100 ml má ještě dost daleko, lahvičku si tedy zpravidla můžete vzít i do příručního zavazadla), stejně tak ale dezinfekční gel v tomto balení poslouží například na treku či jen na výletě v přírodě.

Chraňte sebe i své okolí

V současné době je více než kdy dříve důležité dodržování základních hygienických návyků. Mytí rukou teplou vodou a mýdlem po návratu z venku, před jídlem, před manipulací s penězi či léky nebo mytí rukou před tím, než sáhneme na potraviny, je opravdu důležité. Tyto činnosti by měly být v našem každodenním životě již samozřejmostí. Je však třeba zmínit, že při mytí rukou je nutné dodržet správný postup. Ještě účinnější je pak spojit mytí rukou s dezinfekcí.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka