📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Kore Essentials vznikla v roce 2013 jako výrobce stylových a elegantních doplňků pro muže. Seženete od ní například opasky a spony k nim, které disponují patentovaným zapínáním. Výrobce u nich myslel opravdu na každý detail.

K doplňkům oblečení Kore Essentials patří hlavně různé opasky, od kožených přes nylonové až po ty z uhlíkového vlákna, které disponují speciálním typem zapínání. Koupit si k nim můžete i spony, a to v rozličných variantách. Kovové spony jsou stylové a všechny jsou kompatibilní s 1,5palcovými opasky Kore (v přepočtu na metrický systém jsou široké cca 3,8 cm). Systém rozepínání kovových spon je navíc patentovaný v USA.

Společnost Kore Essentials se snaží o to, aby její výrobky byly inovativní a zaujaly na první pohled nejen designem, ale i funkčností. Spony a opasky se prodávají zvlášť, což znamená, že si každý může přizpůsobit styl svému obrazu. Doplňky Kore Essentials jsou navíc kvalitně zpracované, jejich výrobce pro ně využívá především materiály jako titan, nerezovou ocel, slitinu zinku nebo kůži.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka
cm cm
Šířka
cm cm
Materiál