📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

U společnosti NotchGear je důležité slovo „notch“. To totiž znamená „výřez“, konkrétně výřez v kšiltu čepice, který si tato firma nechala patentovat a který slouží jako unikátní řešení nekompatibility baseballky nejen se slunečními brýlemi.

Kšiltovky NotchGear jsou už na první pohled jedinečné tím, že svým majitelům umožňují jejich kombinaci s brýlemi, a to nejen těmi slunečními. U běžných kšiltovek totiž kšilt zasahuje do konstrukce brýlí a tak je třeba čepici na hlavě pořád nějak přizpůsobovat, aby brýlím nepřekážela. Díky unikátnímu patentovanému výřezu v kšiltu vám už však takové komplikace hrozit nebudou.

Baseballky značky NotchGear mají jinak dosti klasický střih se šesti panely a na čtyřikrát prošívaným kšiltem. K dispozici jsou různá barevná provedení včetně těch kamuflážních, a tak si můžete vybrat přesně podle svého vkusu a potřeb. Navíc většina kšiltovek NotchGear disponuje panelem ze suchého zipu (Velcro) na přední straně, takže si k nim můžete připevňovat třeba různé kompatibilní nášivky. Výhodou je také univerzální velikost kšiltovek NotchGear.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál