📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Pod značkou Under Armour® nalezneme na trhu kvalitní funkční oblečení. Firma vznikla v roce 1996, kdy ji založil Kevin Plank, bývalý kapitán fotbalového týmu univerzity v Marylandu. Ten vymyslel triko HeatGear®, které odvádělo pot účinněji než dosavadní bavlněné řešení. Dále pokračoval proslulou řadou ColdGear® do chladných podmínek či AllSeasonGear® pro podzimní a jarní období.

Právě trička jsou v nabídce výrobce Under Armour® už od jeho počátků v 90. letech. Od té doby americká firma přirozeně neustále vylepšovala svoje technologie, a tak se dnes v této kategorii dočkáme skutečně vychytaných triček, roláků do první vrstvy a polokošil, které jsou vyrobeny hlavně z kombinace syntetických vláken, jako jsou polyester nebo elastan, a seženete je v různých barevných variantách.

V nabídce máme modely, které účinně odvádějí pot, a některé jsou díky technologii ColdGear® (Infrared) určené i do té největší zimy. Kromě triček najdete v našem sortimentu produktů značky Under Armour® ještě například obuv, spodní prádlo nebo kraťasy a bermudy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál