📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Mycoal vznikla již v roce 1904 a dodnes se zabývá výrobou ohřívačů pro různé části těla. Firma mimochodem vynalezla i adhezivní tělesné ohřívače a v současné době se může pyšnit různými certifikáty kontroly kvality.

Od společnosti Mycoal máme v nabídce ohřívače různých částí těla včetně nohou. Ty prodáváme jako příslušenství k obuvi. V zásadě se jedná o jednorázové vložky do bot, které jsou univerzální a dokážou poskytnout teplo vašim nohám až na pět hodin. Vložky využijete ve všech typech uzavřených bot. Máte-li boty prodyšnější, zahřejí se vložky rychleji a více, ale hřát budou po kratší dobu.

V balení hřejivých vložek do bot naleznete zpravidla více párů, přičemž rozměrově se pohybujeme cca do velikosti nohy číslo 12. Ohřívače Mycoal jsou všeobecně aktivovány vzduchem, přičemž reakce začne ve chvíli, kdy ohřívač či vložku do bot vytáhnete z obalu. Jakmile ohřívač vytáhnete, okamžitě se aktivuje, takže ho z obalu nevytahujte příliš brzy, abyste teplem neplýtvali. Kromě příslušenství k obuvi máme od značky Mycoal také ohřívače pro další části těla.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka