📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firma Mycoal je proslulá tím, že vyvíjí a vyrábí hlavně jednorázové ohřívače pro různé části těla. Což by mimo jiné mohli ocenit i milovníci outdoorových aktivit, protože jak všichni víme, omrzlé prsty v zimě rozhodně nejsou nic příjemného.

Od značky Mycoal si u nás můžete koupit ohřívače různých částí těla, které vám pomohou přečkat mráz nebo se rychleji zahřát po návratu domů, než se vám rozehřeje topení. Ohřívače na tělo či specificky na ruce jsou jednorázové a aktivují se vzduchem, což znamená, že hřát začnou ve chvíli, kdy je vyjmete z obalu. Proto je z originálního balení nevytahujte dříve, než je skutečně budete potřebovat. Jejich životnost se počítá v hodinách a je zbytečné jimi plýtvat.

Ohřívače máme i ve variantě hřejivých vložek do bot. Což oceníte ve chvíli, kdy vás v terénu začnou zábnout chodidla. K dispozici jsou balení po více párech, přičemž jeden vám může sloužit až pět hodin, v závislosti na tom, jak moc prodyšné jsou vaše boty. Obecně platí, že čím prodyšnější, tím víc se v danou chvíli zahřejete, ale hřejivý účinek vložek do bot bude kratší. Jak jsme již uvedli, aktivace ohřívačů Mycoal probíhá vzduchem, takže čím více vzduchu je k dispozici, tím je reakce rychlejší.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka