📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Německá společnost Umarex je známá především jako výrobce volně prodejných zbraní, jako jsou airsoftové zbraně, plynové pistole nebo vzduchovky. Její kvalitní produkty ocení jak lovci, tak i sportovní střelci nebo hráči airsoftu.

Plynové pistole značky Umarex jsou dokonalými kopiemi legendárních ostrých zbraní jiných značek, hlavně Walther – což je taktéž německá značka – případně Browning. Díky licenčnímu použití log příslušných výrobců na hlavních pistolí skutečně na první pohled nepoznáte, že se jedná „jen“ o plynovou zbraň. Precizně zpracované kousky jsou zkrátka věrnými replikami.

Umarex vyrábí plynové pistole, které se hodí pro obrannou střelbu, k signální činnosti nebo k vystřelování světlic. Za zmínku stojí ergonomická rukojeť, která v podání Umarexu bývá drážkovaná a mívá protiskluzový povrch, takže se vám pistole nebude protáčet ani v mokré nebo zpocené dlani. Samozřejmostí je i integrovaná bezpečnostní pojistka proti nechtěnému výstřelu. Kromě plynových pistolí u nás od značky Umarex seženete ještě vzduchovky, nože nebo laserové a optické zaměřovače.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Ráže
Kategorie zbraně podle zákona
Velikost