📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská značka Helikon-Tex je dobře známým a spolehlivým výrobcem taktického a outdoorového oblečení a vybavení. Její portfolio je skutečně široké a už si v něm vybrala i česká nebo polská armáda, stejně jako si v něm můžete vybrat i vy.

V kategorii přípravy kávy máme u Helikon-Tex samozřejmě na mysli přípravy kávy v outdooru. Díky ručnímu mlýnku, hrnku a kompatibilnímu víku si teď můžete lahodný energetický nápoj připravit kdekoliv. Mlýnek z nerezové oceli váží jen pár stovek gramů a je velice skladný, a díky tomu si ho klidně sbalte do batohu i na delší túry. Až se probudíte v chladné ranní rose, bude se vám jistě hodit.

Samotnou kávu si pak můžete připravit v hrnku French Press Coffee, který má kapacitu 600 ml a tak si v něm můžete připravit třeba dvě až tři větší kávy nebo několik silnějších espress. Kávu si udělejte přesně tak, jak ji máte rádi. Hrnek je vyroben z kvalitního eloxovaného hliníku, který tak snadno nepoškrábete, víko k němu, vybavené nerezovým filtrem, je z nerezové oceli. Od Helikon-Tex však máme v nabídce také různé druhy oblečení, výstroje a vybavení do terénu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál