📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská značka Helikon-Tex je v našich končinách dobře známá. Dodává totiž kvalitní taktické a outdoorové vybavení, které je ceněné nejen mezi civilisty, ale také mezi armádními složkami včetně těch českých. Skvělý poměr ceny a kvality!

Kromě oblečení a dalšího outdoorového vybavení nabízíme také jídelní potřeby, a do této kategorie spadají právě i hrnky. A to hrnky jak jinak než outdoorové. Jedná se o kvalitní nerezové kousky, které jsou lehké, nezabírají příliš místa v batohu a dlouho vydrží. A to i při méně šetrném zacházení, které při svých výletech do přírody můžeme očekávat. Hrnky Helikon-Tex jsou vyráběny v různých kapacitách a provedeních.

K dispozici máme jak samostatná pítka pro polní lahve, tak i sady lahví s hrnkem. Samostatnou kategorií jsou pak hrnky na kávu, které můžete zkombinovat se speciálním víkem a získat tak french press sadu na přípravu lahodné, voňavé kávy kdekoliv v terénu. Jedinou změnou je, že hrnek na kávu Helikon-Tex není nerezový, ale je vyrobený z eloxovaného hliníku. Od Helikon-Tex u nás ovšem nekoupíte jen hrnky, ale také batohy, bundy nebo třeba pokrývky hlavy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál