📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Helikon-Tex je původem polský výrobce široké řady vojenských produktů. Společnost se nejvíce zaměřuje na výrobu oblečení, batohů a dalšího vojenského vybavení. V současné době se věnuje 8 liniím produktů, jako jsou například linie urban, patrol, bushcraft, medical či range.

Lahve společnosti Helikon-Tex jsou ideální pro všechny, kteří chtějí kvalitní produkty za přijatelnou cenu. V současné době jsou na trhu velmi oblíbené produktové řady Pathfinder a Tritan. Lahve řady Tritan jsou vytvořené z mimořádně odolného materiálu, který vydrží rozpětí teplot od -10 °C do 90 °C. Další výhodou je i to, že jsou lahve vyrobené z nezávadného materiálu, který je netoxický a zároveň uchovává vodu déle čerstvou a bez nepříjemného zápachu.

Produktová řada Pathfinder je mezi táborníky oblíbená především z důvodu praktičnosti a vysoké odolnosti. Kvalitní nerezový materiál vám umožní převařit vodu přímo v lahvi, takže vám produkt šetří místo v batohu, protože s sebou nemusíte nosit další nádoby. Velkou výhodou je i kvalitní neprotékající víčko a široké hrdlo, díky kterému lze nabrat vodu i z mělkých řek. Zkrátka ať sáhnete po jakékoliv láhvi od výrobce Helikon-Tex, můžete si být jisti, že své volby nebudete litovat.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál