📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Brýle patří všeobecně k nejcitlivějším součástem našeho vybavení, bez ohledu na to, zda se jedná o brýle dioptrické nebo ochranné. V kategorii příslušenství a doplňků k brýlím vám nabízíme produkty, jimiž můžete svoje brýle ochránit, upravit nebo rozšířit jejich funkce.

Brýle pro kempování a turistiku, ale i ty taktické, potřebují čas od času údržbu. Proto u nás najdete především produkty pro čištění brýlí, především ubrousky a hadříky. Spreje proti mlžení zase mohou zabránit nejedné nepříjemné situaci, ke které dochází zpravidla při přechodu ze zimy do tepla, ale i jindy. Přes zamlžené brýle už zkrátka neuvidíte tak kvalitně. Což může být nejen nepříjemné, ale i potenciálně nebezpečné.

Kupte si náhradní díl

Někteří výrobci, jejichž produkty máme v našem sortimentu, nabízejí také náhradní obroučky a skla k brýlím, které si takovým způsobem můžete ozvláštnit, případně opravit, aniž byste si museli celé brýle pořizovat nové. K dispozici jsou i samostatné prvky typu nosníků, náhradních gumiček či nožiček.

Skla v různých provedeních

Náhradní skla pak prodáváme v různých barvách a provedeních, včetně balistických skel s vysokou odolností a nízkou hmotností, jejichž benefitem je maximální možná ostrost a čistota obrazu. Některá prodávaná skla dokonce splňují standardy a certifikace prestižních organizací (například institutu ANSI) a mají svoje vlastní NSN, tedy NATO Serial Number (sériové číslo NATO).

Dioptrické vložky

Další kategorií příslušenství pro brýle jsou dioptrické vložky, které lze zkombinovat s vybranými modely brýlí včetně těch střeleckých. Při střelbě ani dalších činnostech už díky dioptrickým vložkám nebudete muset být limitováni svojí oční vadou. Stačí jen příslušné vložky osadit dioptrickými skly na předpis, která budou vybroušena přesně tak, jak potřebujete.

Díky dioptrickým vložkám budou moci i taktické brýle účinně korigovat vadu zraku, ale zároveň splňovat všechny potřebné standardy a bezpečnostní parametry, jimiž námi nabízené brýle oplývají. Originální dioptrické vložky jsou koncipovány tak, aby nesnižovaly bezpečnostní ani optické parametry originálních brýlí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál