📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Honeywell byla založena roku 1906 Markem Honeywellem. V současnosti má firma 131 tisíc zaměstnanců a roční obrat přes 40 miliard dolarů. V rámci značky Howard Leight prodává Honeywell hlavně kvalitní střelecká sluchátka.

Značka Howard Leight by Honeywell dodává na trh elektronická sluchátka pro ochranu sluchu, která mohou konkurovat těm nejlepším – a přitom je máme za velice dostupnou cenu. Sluchátka jsou určena nejen pro sportovní střelce, ale také pro lovce a myslivce – a využívají je i profesionálové z řad ozbrojených složek. Elektronická sluchátka Howard Leight by Honeywell disponují funkcí útlumu a jsou určena pro použití v hlučných prostředích.

Výhodou je, že elektronická sluchátka dokážou rozlišovat zvuky z okolí na ty, které potřebujete slyšet, a na ty, které by mohly potenciálně poškodit váš sluch. Ušní vycpávky sluchátek by měly být pravidelně měněny, a to nejen z hygienických důvodů, ale také proto, aby sluchátka dlouhodobě fungovala tak, jak mají. Jedná se o sofistikované komunikační řešení ve chvílích, kdy potřebujeme slyšet zvuky z blízkosti, ale zároveň se nacházíme v hlučném prostředí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Sluchátka elektronická Howard Leight by Honeywell®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál