📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sluneční jezdecké brýle MFH® „Mountain“

Prodej produktu byl ukončen
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametrySouvisející článkyDotaz k produktu
Popis a parametry

Sluneční paprsky už nebudou problém

Sluneční jezdecké brýle MFH®Mountain“ jsou designovány tak, aby vás ochránily před ostrými slunečními paprsky, které mohou zhoršovat vidění. Brýle vás zároveň ochrání před vnějšími vlivy. Pokud jezdíte na motocyklu, rozhodně víte, jak nepříjemný může být písek a prach, který vám při jízdě padá do očí. Stejně jako písek, může jízdu znepříjemňovat padající sníh, déšť, bahno apod.

100% ochrana

Ochranné brýle jsou dodávány se žlutými skly s UV filtrem o hodnotě 400. Brýle vás tedy ochrání nejen před sluncem, ale také před mechanickým poškozením, které může způsobit odlétající kamení, bahno, písek apod.

Spolehlivost na prvním místě

Rám brýlí je v oblasti dotyku s pokožkou polstrovaný měkkou pěnou, která zpříjemňuje nošení brýlí a zároveň eliminuje možnost vniknutí cizího předmětu ze stran. Polstrování je navíc vylepšeno o malé průduchy, díky kterým se brýle nemlží.

Brýle padnou každému

Brýle jsou velikostně naprosto univerzální. Elastický nastavitelný pás je možné nastavit na míru, takže se nemusíte obávat toho, že by vám brýle neseděly. Obroučky brýlí jsou vyrobeny z ohebného plastu, takže vydrží i méně šetrné zacházení. Ideální brýle do všech situací, kdy potřebujete chránit zrak před ostrým sluncem.

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • odolné materiály
  • UV filtr
  • otvory proti zamlžování
  • polstrovaný rám 
  • univerzální velikost
Související články
Průvodce výběrem slunečních brýlíPřečíst článek
Průvodce výběrem brýlíPřečíst článek

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined

Kategorie produktu