📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Světoznámá společnost Adidas pochází z Německa. Založil ji Adi Dassler, bratr Rudyho, který pro změnu založil značku Puma. Adidas začal se sportovní obuví, aby nakonec přešel i ke sportovnímu oblečení, které dnes tvoří páteř jeho nabídky.

Obuv značky Adidas, kterou u nás nabízíme, není sportovní, jak byste možná čekali, ale je určena do outdooru. V zásadě by se dalo říct, že je taktická a vojenská, neboť Adidas uvádí, že jeho outdoorová obuv kvalitativně odpovídá vojenským standardům. Ačkoliv dnes známe Adidas do značné míry jako výrobce sportovního oblečení, obuv byla tím prvním, co značka vyráběla. Má v tomto směru zkrátka nedocenitelné zkušenosti.

Vojenská a taktická obuv Adidas je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou navíc do značné míry patentované. Adidas vyrábí boty, které jsou pohodlné a umějí tlumit náraz při každém došlapu. Díky tomu můžete denně nachodit několik desítek kilometrů a následně boty sundat a cítit se relativně v pohodě. Z dalších vlastností vojenské a taktické obuvi značky Adidas můžeme zmínit ještě taktickou protiskluzovou podrážku, komfortní svršek a další vlastnosti zpevňující nohu a zajišťující prodyšnost bot. Outdoorové boty Adidas dosahují zkrátka odolnosti taktické obuvi.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál