📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Real Target byla založena roku 2018 bývalým vojákem Armády ČR a jejím cílem bylo přinést na trh řešení, které by mohlo sloužit pro tréninkovou přípravu členů ozbrojených složek. 3D terče Real Target jsou však oblíbené i jinde.

Hlavním artiklem české firmy Real Target jsou 3D terče, které simulují reálnou postavu a slouží jako tréninková příprava pro Armádu či Policii České republiky. První 3D terč je po desítkách tisíc zásahů a několika letech používání stále funkční, což ukazuje na kvalitní zpracování těchto produktů. Je to i díky barvě ve spreji, kterou se terč po každém použití postříká a tím jsou zachovány jeho původní vlastnosti.

Kromě 3D terčů nabízí Real Target také klasické kartonové terče tvaru lidské postavy, které oceníte při sportovní střelbě i na rekreačních střelnicích. Pro terče je k dispozici i příslušenství, kromě sprejů s akrylovými barvami je to třeba i originální stojan na 3D terč. Kromě terčů máme od Real Target také jednu specialitu v podobě vybíjecího zařízení, které dokáže pohltit kinetickou energii kulky u různých typů zbraní.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál