📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Zavírací kapesní nože americké značky SOG Specialty Knives & Tools jsou navržené pro profesionály i outdoorové nadšence. Své praktické využití najde zavírací kapesní nůž nejen při kempování, ale i v každodenním životě v domácnosti. Nože s moderním a originálním designem jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Americká značka SOG Specialty Knives & Tools ve svém portfoliu nabízí vysoce kvalitní nože jak zavírací, tak s pevnou čepelí. Oba typy se vyznačují precizním zpracováním s prvky elegance, kdy logo firmy je vkusně zapracovanou nedílnou součástí výrobku.

Kapesní zavírací nože jsou velmi oblíbené nejen mezi profesionály. Svým vzhledem, velikostí, bezpečnostními prvky a zpracováním již mnoho let oslovují širokou škálu uživatelů. Bezpečnost je u těchto kapesních nožů vždy na prvním místě. Po otevření je čepel zajištěna jednoduchou pojistkou proti nechtěnému zavření nože při práci.

Velký důraz, již při samotném návrhu zavíracího kapesního nože, je kladen i na samotnou rukojeť. Provedení i textura rukojeti musí perfektně a bezpečně padnout do ruky a přitom být příjemná na dotek při dlouhodobé manipulaci s nožem.

Všechny bezpečnostní prvky spolu s vynikajícím materiálem střenek a jednoduchou záštitou na rukojeti přinášejí svému uživateli jistotu úchopu a bezpečnou práci s nožem.

Zavírací kapesní nože od značky SOG Specialty Knives & Tools jsou skvělou volbou pro každého.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Celková délka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti