📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Vintage Industries® je oděvní značka, která vznikla v roce 1990 v Nizozemsku a je pořádně ambiciózní. Dnes vyrábí jak oblečení do města, tak pracovní oděvy. Včetně zimních bund. Zásadou je pro tuhle společnost vytvářet kolekci, která je moderní, funkční a zároveň nadčasová. Záměrem je pak dodávat na trh tu nejlepší kvalitu za férovou a přiměřenou cenu s důrazem na detaily, jednoduchost i to, aby jednotlivé kousky zákazníkům padly jako ulité.

Zimní bundy a parky Vintage Industries® náležejí do rozsáhlé kolekce oblečení této nizozemské značky, která se v oděvním odvětví pohybuje už více než třicet let. Jednotlivé modely jsou vyrobeny z praktických a kvalitních materiálů, jsou odolné a nabízejí dokonalé zpracování včetně detailů a vychytávek, které značně usnadňují jejich nošení.

U zimních bund a park jsou zásadní skvělé izolační vlastnosti, kterých je dosaženo díky ideálnímu poměru jednotlivých použitých materiálů. Precizní zpracování můžeme čekat například i od kapuce nebo od kvalitního kovového zipu. V nabídce oblečení z dílny Vintage Industries® však máme nejen bundy, ale třeba i bermudy a kraťasy nebo kalhoty.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál