📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Vintage Industries® je oděvní značka, která vznikla v roce 1990 v Nizozemsku a je pořádně ambiciózní. Dnes vyrábí jak oblečení do města, tak pracovní oděvy. Včetně podzimních a jarních bund. Zásadou je pro tuhle společnost vytvářet kolekci, která je moderní, funkční a zároveň nadčasová. Záměrem je pak dodávat na trh tu nejlepší kvalitu za férovou a přiměřenou cenu s důrazem na detaily, jednoduchost i to, aby jednotlivé kousky zákazníkům padly jako ulité.

Kolekce nizozemské společnosti Vintage Industries® je značně rozsáhlá. My v naší nabídce máme například podzimní a jarní bundy a větrovky, které jsou vyráběny z ověřených materiálů a jsou odolné – ostatně jinak bychom je u nás ani nenabízeli. Dokonalé zpracování se odráží i v praktičnosti detailů a vychytávek včetně promyšlených kapes na různé vybavení do terénu i do města.

Moderní střihy podzimních a jarních bund Vintage Industries® zahrnují třeba bombery, univerzální lehké větrovky nebo softshellové bundy. Vyberete si tedy nejen podle funkčnosti a zpracování, ale i podle designu, který právě vám nejvíce vyhovuje. Kromě bund máme v nabídce produktů od Vintage Industries® také například kalhoty nebo kraťasy a bermudy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Nepromokavost / voděodolnost
mm mm
Prodyšnost
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál